P r o g r a m     a k c í

16.5.2014  FC Balonka - JH Sparťáci  2 : 5 (0:3)

Branky poražených:  Vorel, Vajdík
Sestava poraženýchŠtoček - Wretzel st.,  Vorel, Slavka, Drábek -  Červák, Kolenský, Vajdík  -  Zeman

Balonka podlehla jasnému favoritovi utkání. Boužel nám nepomohla ani nová posile. Balonka ukázala bojovnost a odhodlání prohrát se ctí. Zabojovala a odměnou se jí staly dva góly.

Vajďas

21.4.2014  FC Balonka - Buldoci  6 : 2 (2:2)

Branky vítězů :  Fól, Wretzel ml. 2x, Zeman 3x
Sestava vítězůŠtoček - Wretzel st.,  Vorel, Slavka, Drábek -  Červák, Fól, Vajdík  - Wretzel ml., Zeman

Utkání, které přineslo další tři body! Balonka šla do zápasu velice dobře. Z první akce dala hnedka gól. Boužel se soupeři podařilo vývoj otočit. Naštěstí se do poločasu podařilo vyrovnat. V druhém poločase bylo na soupeřovi znát, že hraje bez střídání. Toho Balonka využila a přidala další 4 góly.

Vajďas

17.4.2014  FC Balonka - Black Panthers  4 : 6 (0:3)

Branky poražených :  Zeman, Wretzel st., Vajdík 2x

Sestava vítězůŠtoček - Wretzel st.,  Vorel, Slavka, Drábek -  Červák, Vajdík,  - Wretzel ml., Zeman

Vyrovnané utkání před kamerami TV Prima. Boužel Balonka prohrála první půli rozdílem tří branek. Ani tlak v druhé půli boužel nepřinesl body. Pro diváky určitě zajímavý a napínavý zápas.

Vajďas

13.4.2014  FC Balonka - AC Kanóni   2:11

Branky poražených :  Zeman 2x

Sestava poražených Štoček - Wretzel st., Štrobl, Slavka - Kouřil, Vajdík - Zeman, Wretzel ml.

Balonka byla jasně poražena lepším soupeřem. Boužel se nepodařilo vstřelit góly na začátku. Nakonec jsme na to doplatili velkou prohrou.

Vajďas

10.4.2014  FC Balonka - HFK Charisma Pečky  4 : 3 (2:0)

Branky vítězů :  Fól, Vajdík, Zeman, Červák

Sestava vítězůŠtoček - Wretzel,  Vorel -  Červák, Vajdík, Fól - Wretzel ml., Zeman

Po dvou zápasovém čekaní opět 3 body. Opět vyrovnané utkání, kde rozhodla dobrá gólová produkce Balonky.  První půli jsme jasně vyhráli. Druhá půle se odehrávala ve stejném duchu, jako ta první. Balonka zvíšila svůj náskok na 3:0. Boužel pak inkasovala na 3:1. Naštěstí se podařilo opět rychle odpovědět dalším gólem a vedli jsme 4:1. Měli jsme ale i na mále. V 38 a 40 minutě se soupeři podařilo snížit a my se museli bát ještě o výsledek. Naštěstí rozhodčí odpískal konec a Balonka brala plný počet bodů.

Vajďas

3.4.2014  FC Balonka - Red Eagles  0 : 1 (0:0)

Sestava neporažených :  Štoček - Wretzel, Drábek, Vorel,  -  Červák, Vajdík, Zeman - Wretzel ml.

Velice vyrovnané utkání, kde rozhodl jediný gól v druhé půli. Celý zápas byl vyrovnaný a obě strany si tvořili šance. Boužel Balonka inkasovala v druhé půli a závěrečný tlak body nepřinesl.

Vajďas

24.3.2014. FC Balonka - Sexy Bad Boys  2 : 6  (0:3)

Branky poražených : Zeman 2x

Sestava poražených : Štoček - Drábek, Slavka, Wretzel, Vorel -Červák,  Fól, , Vajdík -  Zeman

Zápas s prohrou, která nemusela být. Vývoj utkání ovlivnil inkasovaný gól v první minutě. Poté následoval velký tlak ze strany Balonky, který gól i po mnoha vyložených šancí nepřinesl. Do přestávky jsme inkasaovali další dva góly a prohrávali 0:3. Po poločase byla jiskřička naděje, když Karel snížil na 1:4. Boužel jsme opět inkasovali a gól na 2:5 už neměl smysl. V poslední minutě růžovky přidali 6 gól.

Vajďas

Exit Cup 2014

22.3.2014

Desátý ročník Exit Cupu byl jak smutný, tak i veselý.

Balonka se sešla v "nádherném" počtu. Lze také říct, že se jednalo o nejmladší sestavu jakou kdy Balonka v historii Exit Cupu nasadila. Ještě před turnajem nás potkala nejhorší věc co mohla. Většina týmu nemohla. Naštěstí se podařilo sehnat hráče a hrát se mohlo "bez problémů". Jak už jsem řekl byl to nejmladší tým Balonky na Exit Cupu v historii. Bránu držel náš padesátník Tomáš a o obranu se starali čtyřicátníci Lukáš a Martin. Zbytek týmu což činili 4 lidi, tvořili hráčí od 16-18 let a v posledním zápase ve skupině kdy nás posílil Marek.B 16-19. Teď už ale k turnaji.

První zápas jsme sehráli s Topolkou (což se mohlo jevit jako tři body). Jenže se potvrdila nesouhra nového týmu a šlo to na hřišti velice znát. Podařilo se vystřelit pouze dvakrát. To jednou po Kubově střele na zadní tyč a mé jedné z dálky, ale ta byla zblokována. Topolka naší nesehranosti využila a vyhrála 2:0. Což jí poté nastartovalo k postupu.

Druhý zápas proti silným J-elitům byl mnohem lepší. Většinu zápasu se aplikoval blok po půlku a vyčkávání na breaky. Boužel tři minuty před koncem, kdy jsme vedli 1:0 po Lukášově ml. teči po rohu, jsme po hrubé chybě  inkasovali na 1:1. Boužel se stala nejvíc nepříjemná věc. Penalta po Martinově ruce! Tomáš sice směr střeli vystihl, ale boužel na střelu nedosáhl. 2:1 pro J-elita. Samozřejmě jsem to nemohl i po zápase rozdýchat a rozhodčí měl štěstí, že odešel. Poté co jsme otevřeli hru jsme inkasovali na 3:1 a bylo po zápase. Herní projev byl už ale lepší.

V třetím zápase proti Fofu jsme se už konečně dočkali bodů. Opět jsme hráli úspěšně po půlku. Boužel jsme ale inkasovali. Hru jsme museli trošku otevřít. Naštěstí jsme měli štěstí a po Lukášově st. autu si soupeř srazil míč do vlastní brány a bylo to 1:1. Tento stav už do konce zápasu vydržel a naděje na postup pořád byla.

Jak už jsem řekl. Pokud jsme chtěli postoupit museli jsme ve čtvrtém zápase proti Kanónův vyhrát. Byla delší přestávka a my mohli pobrat více sil (i díky skvělému guláši k obědu). Dva zápasy před naším, nám Pán Bůh poslal dar z nebe. Na Exit Cup se přišel podívat Marek B. a první co mě napadlo ho ukecat, aby nám pomohl ve skupině v posledním zápase. Naštěstí souhlasil a hru velice oživil. Hned v prní minutě krásnou trefou z přímáku do šibenice skóroval a my vedli 1:0. Marek tvořil úspěšně další šance. Podařilo se mu mě dvakrát poslat do běhu, ale boužel jsem tyhle situace nevyřešil dobře. To samé bylo po vybojování míče na půli a samotném nájezdu na brankáře. Takže jsme se museli o výsledek ještě strachovat. Naštěstí jsme výsledek udrželi a postoupili.

Balonce poprvné v historii hrozilo, že nepostoupí ze skupiny. To se ale naštěstí nestalo.

Ve čtvrtfinále jsme narazili na Slavoj, který vyhrál skupinu A. Ze začátku jse nám díky Markovi a dobré kombinaci dařilo soupeře přehrát. Boužel jsme inkasovali jako první a museli jsme hrát víc na riziko. Marek šel za stavu 1:0 sám na brankáře. Udělal si krásnou kličku a položil si  brankáře na zem. Boužel mu brankář míč sebral přímo z nohou a vyrovnat se mu nepodařilo. Poté následoval tlak a opět inkasovaný druhý gól a poté třetí. Boužel Balonka podlehla Slavoji 0:3 a na Exit Cupu zkončila.

Vajďas

20.3.2014. FC Balonka - AC U Farkačů   2 : 1  (0:0)

Branky vítězů : Slavka, Wretzel st.

Sestava poražených : Štoček - , Slavka, Wretzel, Vorel -Červák,  Fól, , Vajdík - Wretzel ml. , Zeman

Konečně se po dvou zápasech plně bodovalo. První poločas ukázal, že to bude vyrovnaný zápas. Druhý poločas začal nešťastně. Naší špatnou přihrávku soupeř potrestal a šel do vedení. Naštěstí se podařilo rychle odpovědět. Martin svojí standartkou z půlky hřiště vyrovnal a diváci mohli vidět krásný gól. Poté následovala chumelenice před soupeřovou bránou a Lukášovi se podařilo k odraženému míči dostat jako první a poslat tak Balonku do vedení. Výsledek se potom pohlídal a mohli jsme se po dlouhé době radovat ze tří bodů.

Vajďas

10.3.2014. FC Balonka - Gunners Benátky     1 : 4  (1:1)

Branky poražených : Fól

Sestava poražených : Štoček - Drábek, Slavka, Wretzel - Červák, Fól, Vorel, Vajdík -  Zeman

Dobrý začátek, ještě s horším koncem. Balonka šla rychle do vedení, ale po chvilce o něj přišla. První poločas byl z obou stran vyrovnaný. Druhý poločas začal dobře. Balonka se dostávala do šancí, ale boužel se nepodařilo míč dostat do sítě. Po několika minutách inkasovala a nepodařilo se již na soupeřovi góly odpovědět. Zápas boužel zkončil smolně. Jestli se nevyhraje v příštím zápase, tak jaro bude hodně těžký.

Vajďas

7.3.2014. FC Balonka - Lokomoitv Lisovna    3 : 3  (0:3)

Branky : Zeman 3x

Sestava : Štoček - Drábek, Slavka, Wretzel - Červák, Fól, Vorel, Vajdík - Wretzel ml. , Zeman

Zápas s dobrým koncem pro Balonku, který začal pro ní v prvním poločase hororově.  První poločas jasně ovládl soupeř, kdy se mu podařilo třikrát skórovat. Balonka ze začátku nejevila žádnou bojovnost, ani fotbalovost, takže zaslouženě první půli prohrála. Do druhý půle šla už s větším nasazením, kdy se podařil Karlovi vstřelit první gól. Se soupeřem to dost zatřáslo a nebyl už tolik soustředěný na zápas. Další dvě Karlovi trefy znamenali jeho hattrick a remízu Balonce. Boužel se v půlce druhého poločasu zranil po nešťastném došlápnutí  Lukáš Wretzel ml. Přejeme mu brzké uzdravení a návrat na trávník.

Vajďas

26.2.2014. FC Balonka - Slavoj    3 : 6  (0:6)

Branky poražených : Fól, Vajdík, Zeman

Sestava poražených : Štoček - Drábek, Slavka, Wretzel - Fól, Vorel, Vajdík - Wretzel ml. , Zeman

Měla to být vyrovnaná bitva dvou soupeřů se stejným počtem bodů. Místo toho se ale  pro Balonku stala téměř hororová. Prní poločas jasně patřil Slavoji, který se dobrou kombinací dostával do koncovek, které i se štěstím proměnil. Boužel do naší sítě padlo i mnoho zbytečných branek, které byly buť chybou - nepokrytí hráčů, či smolného propadnutí míče u brankáře. Slavoj tedy po poločase vedl zaslouže 0:6. Druhý poločas byl už o dost vyrovnanější. Dařilo se dostávat líp na soupeřovu polovinu  a hlavně zakončovat. Je škoda že první gól přišel až ve 33.minutě zápasu, když se poté podařilo během 7.minut vstřelit další 2 branky.

Vajďas

(Přátelák) 9.02.2014. FC Balonka - Sexy Bad Boys   6 : 12

Branky poražených : Zeman 4, Červák, Vorel

Sestava poražených: Štoček - Vorel, Slavka, Vajdík - Fól, Zeman, Kouřil, Červák

Balonka podlehla jasně lepším Sexy Bad Boys. Sice  jí patřilo posledních 15 minut, kdy se jí podařilo vstřelit 6 gólů. Nic se však nemění na tom, že byla celou dobu pod tlakem a to díky skvělé kombinační hře soupeře. Problémy dělaly jako vždy, dát si větší počet přesných přihrávek a dostat se do koncovky, popřípadě do finální nahrávky. Dále chyběla chuť do hry a hrát fotbal. Zklamání z některých osob šlo vidět. Po většinu dobu zápasu byla neochota se vracet, nebo dát do zápasu trošku bojovnosti. Ve středu nás čeká určitě těžký zápas se Slavojem. Bude určitě důležité posbírat všechny síly a chuť do fotbalu a jít si pro vítězství.

29.11.2013  FC Balonka - JH Spaťáci  0 : 3 (0:1)

Sestava poražených :  Štoček - Wretzel, Slavka, Drábek - Zeman, Fól, Vajdík

Vyrovnaný boj, ale bohužel prohra !!!
Měla to být jasná záležitost, ale nakonec oslabená Balonka prohrála až po tuhém boji a hlavně vyrovnaném průběhu.
Radek

22.11.2013  FC Balonka - Lokomotiv Lisovna  2 : 1 (1:1)

Branky vítězů :  Vlček 2

Vítězná sestava :  Štoček - Wretzel, Slavka, Vorel, Drábek - Vlček, Fól, Vajdík, Wretzel ml.

Vlčák "Jeepak" vystřílel Balonce opět vítězství !!!
Neviděl jsme tento nervák, ve kterém Balonka spalovala šanci za šancí. Gratuluji Balonce k vítězství a smekám před Martinem a jeho neustálou gólovou potencí !!!
Radek

15.11.2013  FC Balonka - Slavoj  2 : 4 (1:1)

Branky poražených :  Zeman, Vlček

Sestava poražených :  Štoček - Wretzel, Slavka, Vorel - Vlček, Zeman, Fól, Vajdík, Wretzel ml.

Drama se špatnou koncovkou !!!
Pěkný zápas a po velkém boji prohra Balonky až v samém závěru.
Radek

04.11.2013  FC Balonka - Buldoci  3 : 2 (3:2)

Branky vítězů :  Vlček, Fól, Zeman

Vítězná sestava :  Štoček - Wretzel, Slavka, Vorel, Drábek - Vlček, Zeman, Fól, Vajdík, Wretzel ml.

Bolonka šla za vítězstvím jako buldok a nakonec se taky radovala !!!
Buldoci neodehráli zápas vůbec špatně, ale Balonka byla fotbalovější minimálně o ten jeden gól a tak se zaslouženě
radoval ze tří bodíků !!!
Radek

31.10.2013  FC Balonka - Black Panthers  3 : 4 (1:1)

Branky poražených :  Zeman 2, Fól

Sestava poražených :  Štoček - Wretzel, Slavka, Vorel, Drábek - Vlček, Zeman, Fól, Vajdík

Dramatický a atraktivní zápas pro diváky !!!
Utkání plné zvratů a prohra o gól, tak se dá popsat napínavý boj Balonky s Black Panthers v historicky prvním souboji.
Radek

24.10.2013  FC Balonka - HFK Charisma Pečky  2 : 2 (2:1)

Branky neporažených :  Vlček, Červák

Sestava neporažených :  Štoček - Wretzel, Drábek, Vorel - Vlček, Červák, Vajdík, Wretzel ml.

A zase plichta a zase podobný scénář, ale s milosrdným koncem !!!
Tento napínavý duel jsem neviděl a tak pouze fakta. Balonka vede 2:0, ale vedení opět neudrží a nakonec dává soupeř
dokonce i vítězný gól, který bohužel pro Charismu padá až vteřinu po konci zápasu a rozhodčí jej neuzná.
Radek

17.10.2013  FC Balonka - Red Eagles  3 : 3 (2:0)

Branky neporažených :  Wretzel ml., Vlček, Červák

Sestava neporažených :  Štoček - Wretzel, Drábek, Vorel, Slavka - Vlček, Červák, Vajdík, Wretzel ml.

Historie se opět opakuje a Balonka přijde o vítězství opět v závěru !!!
Zápas se podobal těm předešlým jako vejce vejci. Balonka opět neudržela dobře rozjetý zápas a vedení 2:0 a 3:1. Soupeř ji připravil o dva body vyrovnáním těsně před koncem zápasu a to je vždy škoda. Herní projev Balonky byl podstatně lepší než v předešlých zápasech.
Radek

07.10.2013  FC Balonka - Sexy Bad Boys  2 : 3 (2:1)

Branky poražených :  Vlček, Zeman

Sestava poražených :  Štoček - Wretzel, Drábek, Vorel, Slavka - Vlček, Zeman, Červák, Fól, Vajdík, Wretzel ml.

Dobrý zápas se špatným koncem. Karel a jeho oblíbená skopčácká       trikolora - žlutá, červená a černýýý !!!
Začalo to zase tak hezky, tak hezky. Martin Vlčák krásnou ranou otevírá účet derby. Potom se krásně trefuje Karel
a Balonka vede už o dva fíky, ale před poločasem dostává zbytečný gól. V polovině druhého poločasu odchází po červené kartě sprosťák Karel a v závěru pak přichází Balonka i o všechny body dvěma rychlými góly. Utkání připomínalo první prohraný zápas s Gunners a Kája bude za svoje flirtování se sudím chybět minimálně dva zápasy.
Radek

03.10.2013  FC Balonka - AC U Farkačů  2 : 0 (2:0)

Vítězná sestava :  Štoček - Wretzel, Slavka, Drábek - Vlček, Fól, Vajdík, Wretzel ml.

Vlčák vystřílel Balonce vítězství. Konečně se zase jednou vyhrálo !!!
Zápas jsem tentokrát neviděl, ale doslechl jsem se, že jeho ozdobou byl Martin Vlček a především jeho dvě krásné trefy. Jen tak dál Balonko !!!