Sobota 27.4.2024 od 16:30 hodin

Vendryně - Tošanovice

3:2 (2:1)

Branky: Ben Klus, Filip Kisza a David Sikora

Šestý zápas jara odehráli naši muži doma s Tošanovicemi. První poločas po velkém boji ovládli naši. Ve druhém poločase padly branky na obou stranách a konéčné skóre tak bylo 3:2.

Gratuluji k vítězství.

Tabulka Muži

Příští zápas: Sobota 4.5.2024 od 16:30 hodin

Baník Orlová - Vendryně

Tréninky: Úterý a čtvrtek 17:00 - 18:00 hodin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dorost - Krajská soutěž dorost sk. B

Sobota 27.4.2024 od 14:00 hodin

Vendryně - Bystřice

1:1 (0:0)

Branky: Patrik Lipus

Pátý zápas jarní sezóny odehrál dorost doma s Bystřicí. Toto vypjaté derby nakonec přineslo dělení bodů, jelikož naši sice vedli, ale soupeř dokázal do konce druhé půle vyrovnat.

Branky:

Druhý zápas jarní části sehráli naší žáci v Oldřichovicích. Bohužel zápas naši prohráli velmi těsným rozdílem, ale neskórovali ani jednou a body zůstaly domácím.