W Piątek 19.01.2018 godz 20:00

Odbedzię się walne zebranie  w OSP Powodów zapraszam wszystkich zawdników

Nowy news

• autor: kindlej86, 2017-08-01 14:13

W siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej dokonano losowania par rundy wstępnej Pucharu Polski na szczeblu okręgu łódzkiego. KS Grom Powodów zagra w Wartkowicach z Magnat Sierpów już w najbliższą sobotę tj. 2017-08-05 o 17:00.
Spotkanie będzie o tyle trudne, iż przeciwnicy z wyższej klasy rozgrywkowej mają za sobą dobry sezon, gdzie uplasowali się na 3. pozycji w tabeli.

• autor: kindlej86, 2017-05-12 22:16

Mecz 17. kolejki z udziałem KS Grom Powodów przeciwko ISKRA 2012 Góra Św. Małgorzaty zostanie rozegrany w 2017-05-14 (niedziela) o godz. 11:30 na stadionie w Wartkowicach.

Skład podstawowy:
15. W. Urbaniak (BK, K), 16. Ł. Karolak, 88. J. Janicki, 4. M. Kupis (70'), 99. P. Pietruszka, 24. J. Czekalski, 9. K. Domagała (59'), 10. G. Kindlein, 13. K. Cichy (46'), 31. Ł. Schmeichel (79'), 2. M. Stelmaszewski.

Skład rezerwowy: 40. T. Kupis, 44. K. Milast (46'), 11. J. Kita (59'), 29. J. Wrzeszczyński (79'), 5. T. Kita (70').

Już na początku spotkania, dzięki wysokiemu pressingowi strzelamy pierwszą bramkę i wychodzimy na prowadzenie. Kolejne minuty to delikatna przewaga z naszej strony i kilka składnych akcji pod bramką przeciwnika, ale gospodarze skutecznie się bronią. Wreszcie, drugi gol pada po zagraniu głową napastnika dzięki precyzyjnemu dograniu piłki z rogu jednego z pomocników. Dwu bramkowa przewaga nieco uspokaja grę i tym wynikiem kończymy pierwszą połowę. Druga część gry to już zdecydowana ofensywa gospodarzy. Wprowadzili kilka zmian, które spowodowały, że pod bramką Gromu zaczęło się coś dziać. Na szczęście skutecznie odpieraliśmy ataki i próbowaliśmy kontratakować. W jednej z takich akcji piłka po zamieszaniu pod polem karnym LKS Gieczno spadła pod nogi napastnika Gromu a ten oddał silny strzał i piłka po bramkarzu trafiła w poprzeczkę. Odpowiedzią ze strony gospodarzy był gol głową obrońcy, po wybiciu ze stałego fragmentu gry.
Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i przywozimy 3 punkty z Gieczna.

Nowy news

• autor: kindlej86, 2017-04-25 12:00

Łódź: Klasa B Grupa 2: 14 kolejka - sezon 2016/2017
KS Grom Powodów 2:3 LKS Modlna

Bramki: P. Pietruszka 63', K. Domagała 78'.

15. W. Urbaniak (BK, K), 16. Ł. Karolak, 31. Ł. Schmeichel (30'), 9. K. Domagała, 88. J. Janicki, 99. P. Pietruszka, 4. M. Kupis, 87. B. Grabowski, 13. J. Kita, 7. P. Walczak (20'), 18. S. Bień (48').

Skład rezerwowy: 40. T. Kupis (59'), 29. J. Wrzeszczyński (30', 59'), 19. P. Antosik (20'), 14. D. Bażant, 2. M. Bartosik (48').

Do przerwy spotkanie było wyrównane. Później niestety chwila nieuwagi i w ciągu 7 minut tracimy dwie bramki. Gol kontaktowy padł dopiero w 63. minucie, po tym jak jeden z napastników wypracował piłkę na linii pola karnego, przejął ją pomocnik i po zwodzie pokonał bramkarza gości. Dalej kolejna strata w naszym wykonaniu i mamy 1:3. Mimo to, pełna mobilizacja całej drużyny sprawiła, że było widać przewagę z naszej strony. Kilkuminutowa ofensywa na bramkę drużyny LKS Modlna zaowocowała golem na 2:3. Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego, bramkarza gości uratowała jeszcze poprzeczka i niestety rezultat nie uległ już zmianie.
Po dwóch meczach bez bramki od początku rundy wiosennej przyszło przełamanie - dwa gole strzelone. Goniliśmy dzielnie wynik, lecz ostatecznie przegraliśmy.