.:: Žirovnice

.:: Počátky

Remíza dobrá, ale bude nám k něčemu ?

FC Slavoj vs. Žďár n.S.*B 1:1 (1:0)

Posílený tým stejně ohroženého soupeře měl skoro celý zápas převahu a působil lepším dojmem. Přesto se vedení ujal Slavoj, když ve 45. minutě skóroval po rohovém kopu Tomáš Hřebecký. To bylo velice dobré. Hosté ale v 60. minutě zaslouženě vyrovnali. Pak už žádný gól nepadl a tak berou oba kluby jeden bod se spokojeností, ale i s rozpaky.

... Report na stránkách FC Žďas

Speřice*B vs. Slavoj*B 9:0 (4:0)

Výsledek se nechal očekávat. Snad jen skóre nemuselo být tak hrozné.

Žáci hráli v Třešti :

Starší vyhráli 6:1 (4:1), mladší za hustého deště 5:1 prohráli.

Přípravky hrály už ve středu na Budíně :

Starší porazila Senožaty 10:4, mladší zdolala Speřice 5:3.

Oba naše týmy se staly přeborníky okresu !!!

Přípravky Slavoje si udělaly v pátek, na oslavu úspěšné sezóny, výlet do Prahy (stadión v Edenu) na kvalifikační zápas ME ženských týmů mezi Českem a Belgií (1:2). ... Víc fotek na facebooku

Určitě zážitek na celý život !!!

Prohra v Bystřici není nic dobrého !

SK Bystřice nad Pernštejnem vs. FC Slavoj 3:0 (2:0)

Absence klíčových hráčů je znát. To, že se ostatní snaží, není nám moc platné.

První gól nám domácí vstřelili po chybné rozehrávce v naší obraně, druhý za 4 minuty.

Druhý poločas začal naší převahou, ale bohužel góly nedáváme. A když domácí ještě jeden gól přidali, bylo po zápase.

Slavoj*B vs. Sokol Hořepník 5:3 (3:1)

V dalším záchranářském duelu byl Slavoj lepším týmem a zaslouženě vyhrál. Branky stříleli Marek Jirsa 2, Sam Koudelka, Véna Rušil a David Bednář

Starší žáci vs. Sokol Štoky 4:3 (2:3)

Hosté zápas o čelo tabulky neunesli, zejména jejich početný doprovod. Házeli vinu na rozhodčího a ne na sebe. Kdyby proměnili polovinu svých šancí, mohli snadno vyhrát. Po zápase to vypuklo a připomínalo to zápas Sparty v Plzni. Chování v kabinách nepotřebuje komentáře.

Mladší žáci vs. Sokol Štoky 4:2 (3:0)

Překvapivá výhra našich mladších žáků. Branky Markéta Čechová 3, Vodáček Jáchym

Starší přípravka vyhrála dle očekávání  v pátek ve Vyskytné 14:2 (6:1)

Překvapení se bohužel nekonalo

FC Slavoj vs. FŠ Třebíč 0:4 (0:1)

Soupeř potvrdil svou kvalitu a poměrně snadno na Budíně vyhrál. Vedení se ujali hosté už ve 25. minutě a až po této brance začal Slavoj vyrovnávat hru. Jedinou šancí ke gólu byla hlavička V. Staňka ve 45.minutě, kdy se po rohovém kopu zatřáslo za třebíčským brankářem břevno. Ovšem hned z protiútoku zamířili do břevna také hosté.

Druhý poločas pokračoval tak, jak skončil ten první, ale jenom do podivně nařízené penalty, která znamenala dvougólové vedení hostí a pak už jejich snadné vítězství.

Fotogalerie Zdeňka Tomečka zde ....

SK Obrataň vs. Slavoj*B 3:1 (2:0)

Sympatický výkon béčka Slavoje na body nestačil. Chybí nám bohužel útok ! Jedinou branku dal z penalty George Semotán. Náš náhradní brankář Jirka Doležal zv. Sklíčko chytil domácím penaltu.

Žáci hráli v Rantířově : Starší remizovali 2:2 (1:1), mladší prohráli 12:0 (8:0)

Mladší přípravka vyhrála v Horní Cerekvi 13:5

Další venkovní prohra a další zranění

TJ Nová Ves u N.Města na Moravě vs. FC Slavoj 2:1 (1:0)

Situace s počtem absencí se nelepší, ba naopak. Tentokrát se vážně zranil ve 20. minutě v souboji (snad nezaviněně) kapitán mužstva Jakub Vodáček (prasklá achilovka) a byl odvezen záchrankou do nemocnice na operaci. Nabízí se tedy otázka : "Dohrajeme vůbec soutěž" ? Je to už fakt hodně vážný stav !!!

Jinak : První branku jsme dostali už v 10. minutě a domácí působili fotbalovějším a atletičtějším dojmem, své šance ale nevyužili. Někdy svou nemohoucností, někdy jim zabránil výborný Patrik Kolář v naší brance.

Druhý poločas už byl o něčem jiném a aktivita byla až do 68. minuty na naší straně. Pak ovšem přidali domácí po ofsajdu ? druhý gól, začali ještě víc bránit a naši nedokázali výsledek změnit. V jednom případě chytil domácí brankář zázračně dorážku T.Hřebeckého pod břevno a tak jediný gól z kopačky T.Houšky v 79. minutě nám už body nepřinesl. Kluky ovšem nutno pochválit. Snažili se, bojovali, ale ... ??? Škoda !!!

Béčko remizovalo opět 0:0

tentokrát s Ústrašínem. Bez útoku to bohužel nejde.

Žáci hráli na Budíně proti žákům Ždírce nad Doubravou. Starší vyhráli 10:0, mladší 7:3 prohráli.

Mladší přípravka porazila na Budíně už v pátek Pacov 10:3, předpřípravka vyhrála 15:4

Šťastná ! Ale možná také chytrá výhra

FC Slavoj vs. TJ Slavoj Pacov 3:1 (1:0)

Ve vyrovnaném prvním poločase jsme se ujali v 17. minutě Markem Jirsou vedení, které jsme mohli i navýšit. Jenomže koncovka nás několikrát zklamala. Po zranění Marka Hřebeckého a jeho nuceném střídání se obraz hry hodně změnil a Pacov nás hnal. Druhá půle se hrála za neustálé převahy hostů, kteří také v 59.minutě z trestného kopu vyrovnali a s námi to nevypadalo moc dobře. Bránili jsme zuby-nehty. Pak ovšem běžela 70.minuta a po dlouhém výhozu brankáře Patrika Koláře přišel kiks v obraně Pacova a Tomáš Houška dává vedoucí gól Slavoje do prázdné branky. To s hosty zatřáslo a už se jejich velký tlak nekonal. Navíc ve snaze vyrovnat vytvářeli chyby a nabízeli nám šance na zvýšení náskoku. Jednu dokázal využít Víťa Kučera v 85.minutě a bylo vymalováno.

Slavoj*B hrál v Černovicích 0:0

Starší žáci hráli v Kamenici a vyhráli 6:0 (5:0)

branky M.Pacholík 3,R.Kopejtka 2 a J.Jarkovský (PK)

Mladší žáci prohráli v Kamenici 12:1 (7:0), branka A.Stejskal

Žáci Slavoje jsou ve finále krajského poháru

Starší žáci FC Slavoj porazili v semifinále žáky Velkého Meziříčí 3:2 a postoupili do finále, ve kterém se střetnou s Fotbalovou školou Třebíč. Finále se bude hrát ve středu 5. června (patrně na Budíně ?)